Wiadomości ogólne o serwisie i naprawach sterowników pomp wtryskowych


Data utworzenia
Data modyfikacji 2017-01-26 18:27:50
Utworzono: czwartek, 26, styczeń 2017 18:27

Początek swoich artykułów zacznę od informacji skąd nasza wiedza w temacie elektroniki i mechaniki pomp wtryskowych Bosch diesel . Wywodzimy się z kilku serwisów między innymi:

- Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych MAN ( naprawa układów wtryskowych diesel )

- Inżynier projektant układów wtryskowych Common Rail

- Niemiecki serwis Bosch sterowników układów ABS i modułów pomp wtryskowych VP44, VP37, VP30.

Stanowisko doboru tranzystora do regeneracji sterownika pompy VP44

Dodatkowo prowadzimy serwis mikro mechatroniki i mamy do dyspozycji laboratorium elektroniczne co nam pozwoliło na dokładne dobranie tranzystora do pomp wtryskowych VP44. Dodam jeszcze, że są 2 rodzaje sterowników pomp wtryskowych VP44 i do każdego z nich dobrany jest inny tranzystor ? nikt tego nie mówi bo każdy sprzedaje i montuje taki sam tranzystor do obydwu typów pomp co uważam za największy błąd !!

Kto chce się więcej dowiedzieć co się wyrabia z takimi pompami w polskich ?warsztatach? elektronicznych potocznie zwanych garażami zapraszam do przeczytania kilku artykułów autorstwa naszej firmy. Działamy na terenie śląska - Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Tarnowskie Gór, Częstochowa, Jastrzębie Zdrój, i całą Polskę wysyłkowo. Dojeżdżamy do klienta udzielamy fachowej pomocy.

 Właściwe dobranie tranzystora do sterownika pompy wtryskowej Bosch VP44 do samochodów Opel Astra, Ford Focus, Audi A4, A6 2.5 TDI